V harmonii s hormony

Milé ženy, přijměte pozvání na intenzivní jarní víkendové setkání s jógou a živou stravou v bývalém kapucínském klášteře V harmonii s hormony aneb co dělat proto, abychom se v každé fázi našeho života, tj. nejenom ve 30ti ale i v 50ti cítily stále jako živé květiny :-) Pojďme se na to rozpomenout...

V bezpečné a podpůrné energii ženského kruhu si uděláme čas na sebe a oprostíme se od každodenních povinností – dětí, práce, rodiny, manžela :)

Program: Čeká nás 3x denně jóga, dechová cvičení, koncentrace a meditace. Vše zaměřené na harmonizaci našeho hormonálního systému. Budeme jíst vlastnoručně připravenou živou stravu, odpočívat, mlčet i sdílet. I pár takto strávených dní dělá zázraky...

Kdy: od pátku 15. 3. do neděle 17. 3. 2018 v kapucínském klášteře Mnichovo Hradiště..

Cena: 2750 Kč Pro rezervaci místa je třeba uhradit předem zálohu 1000 Kč nebo celou částku na účet: 670100-2208628058/6210. Záloha je nevratná (viz storno podmínky), je ale možné ji převést na náhradnici. Cena zahrnuje stravu, program výše a dárek od firmy Lifefood. Ubytování, 250 Kč za 1 noc, není v ceně kurzu a platí se zvlášť majiteli objektu po příjezdu. Přihlášky emailem v kontaktech.


Radha jógu cvičí již více než 35 let. Učila se ji u nestora české jógy Miládky Bartoňové, jezdila na mezinárodní kurzy do USA a Indie za Šrí Anandi Ma. Jóga je pro ní více než jen tělocvik, je to hluboce ucelený systém, který ji stále nepřestává fascinovat... Rádha je mimo jiné je i hlavní šéfkuchař rodinného týmu Vařit či nevařit? a autorka dvou úspěšných kuchařek 108 receptů a Zdravé cukroví.

Výběr z již proběhlých akcí…


Letní jógový víkend s živou stravou pro ženy a dívky 2018

Prázdninový víkend s jógou, tancem a společně připravenou živou stravou tentokrát v nových a krásných prostorách ekologického centra Loutí nedaleko Slapské nádrže. Kurz je obsazen!

Program: cvičení jógy 3× denně, spontánní tanec, dechová cvičení, meditace, mlčení, zpívání, malování, sdílení v ženském kruhu a společná příprava raw food stravy – 3× denně Fotky z minulých setkání zde.
Jarní procitání

Jarní víkend pro ženy s jógou, tancem a společně připravenou živou stravou tentokrát v nových a krásných prostorách ekologického centra Loutí nedaleko Slapské nádrže.

Program: cvičení jógy 3× denně – součástí bude i Orgánová sestava 12 ásán, které otevírají energetické dráhy zásobující důležité orgány našeho těla pránickou energií, dechová cvičení, meditace, tanec, sdílení v ženském kruhu a společná příprava raw food stravy – 3× denně.

Letní jógový víkend s živou stravou pro ženy i dívky 2017

Prázdninový víkend s jógou a raw food stravou v klidném údolí Josefova Dolu v Jizerských horách

Program: cvičení jógy 3× denně, spontánní tanec, dechová cvičení, meditace, mlčení, zpívání, malování, sdílení v ženském kruhu a společná příprava raw food... Fotky ze setkání zde.
Letní jógový víkend s živou stravou pro ženy i dívky 2016

Prázdninový víkend s jógou a raw food stravou v klidném údolí Josefova Dolu v Jizerských horách

Program: cvičení jógy 3× denně, spontánní tanec, dechová cvičení, meditace, mlčení, zpívání, malování, sdílení v ženském kruhu a společná příprava raw food... Fotky zde.
Letní jógový víkend s živou stravou pro ženy i dívky 2015

Prázdninový víkend s jógou a raw food stravou v klidném údolí Josefova Dolu v Jizerských horách

Program: cvičení jógy 3× denně, spontánní tanec, dechová cvičení, meditace, mlčení, zpívání, malování, sdílení v ženském kruhu a společná příprava raw food... Fotky z víkendu zde.Jógový víkend s raw food stravou pro ženy i dívky 2014

Sedím u čisté, šumící říčky Kamenice a pozoruji pstruhy. Právě sem, do klidného místa v Jizerských horách, do Josefova dolu, bych vás ráda pozvala na další Víkend s jógou a raw food stravou za srpnového úplňku :)

Program: cvičení jógy, spontánní tanec, dechová cvičení, meditace, zpívání manter, malování, společná příprava raw food... Fotky z víkendu zde.
Jídlo: 3× denně živá, společně připravená strava – vše rawfood
Inspirujte se!


Novoluní v rozkvetlé zahradě

ráda bych vás pozvala na další společný víkend s jógou, tichem a čistým živým jídlem v energii malé ženské skupiny, který se pojmenoval Novoluní v rozkvetlé zahradě:)

Kdy: od pátku 7. 6. do neděle 9. 6. 2013
Kde: nádherná stará chalupa na úpatí Českého Středohoří
Jídlo: 3× denně živá, společně připravená a krásně barevná strava.


Babí léto s jógou a léčivým tichem

Přijměte pozvání na další dva víkendy s jógou v malé ženské skupině. Zamáváme létu, přivítáme podzim a připravíme se na další „školní“ rok. Z bohatého stromu jógy utrhneme několik vzácných plodů, pomocí kterých protáhneme, prodýcháme a oživíme tělo, ztišíme mysl a probudíme nitro. Z darů Matky Země přijmeme barevné a živé jídlo, které si společně připravíme… uvelebíme se v jejím náručí a budeme užívat krás zahrady i okolí. Přitom všem budeme mlčet až do času vzájemného sdílení.

Kdy: od čtvrtka 27. 9. 2012 do neděle 30. 9. 2012
a od pátku 5. 10. 2012 do neděle 7. 10. 2012
Kde: nádherná stará chalupa na úpatí Českého Středohoří
Jídlo: 3× denně živá, společně připravená a krásně barevná strava.


Vnější a vnitřní zrak

Víkend s jógou, bez zbytečného povídání a s živou stravou (rawfood) v malé ženské skupině.

Přijměte pozvání na další víkend s jógou, na příležitost k novým pohledům do i okolo sebe. Opět protáhneme a oživíme své tělo jógovými asánami a dechem, budeme se věnovat technikám na zlepšení zraku vnějšího i vnitřního, ztišíme mysl meditací, propojíme se se silnou i jemnou energií ženského kruhu... To vše v prostorách staré, zabydlené chalupy a jarem provoněné zahrady.

Kde: nádherná stará chalupa na úpatí Českého Středohoří
Jídlo: 3× denně živá, společně připravená a krásně barevná strava.


Divoké husy

Dnes ráno mi letěly vysoko nad hlavou nádherné divoké husy. Hejno, ač složené z jednotlivců – tančilo na nebi v dokonalé choreografii...

Zvu vás na společný „jógový tanec“ – další společný víkend s jógou –, kde budeme hledat soulad sami se sebou a se sebou navzájem. Pomocníky na naší cestě nám budou jógové asány, meditace, dechová cvičení, ticho, vodové barvy, jednoduchá, živá, vlastnoručně připravená strava a naše touha po hledání...

Kde: nádherná stará chalupa na úpatí Českého Středohoří